U Berounky.info U Berounky info

Terāvia

Ahoj, jmenuji se Tereza Pomschárová, jsem maminka 3 dětí a jsem též fotografka. Šperky vyrábím skoro čtyři roky, ale až teď, posledních zhruba půl roku, dostávají podobu, se kterou opravdu souzním 😊. Šperky vyrábím z přírodních materiálů a stříbra. Do budoucna zařadím i zlato.

Více informací o mé fotografické práci najdete na www.tepphoto.cz a o špercích na www.teravia.cz
Za Parkem, 870 , Dobřichovice 775480397 tere.pomschar@gmail.com Web

ATUA.hand.double

ATUA.hand.double

Tento řetízek na ruku je vyroben z kamene Spinel. Velikost kamínků Spinelu je 2 a 4 mm. Náramek obsahuje 14 malých kamínků Spinelu a jeden větší Spinel. Délka řetízku dle Vašich rozměrů. Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / Spinel Tento náramek dělám na míru každého z vás, napište mi prosím na konec objednávky do kolonky " Doplňující informace" obvod Vašeho zápěstí, obvod prstu a délku od kloubu zápěstí po kloub pod prstem. Děkuji.

ATUA.ring

ATUA.ring

Řetízkový prstýnek. Tento prstýnek je vyroben z kamene Spinel. Velikost kamínku je 4 mm. Materiál: stříbro 925/1000 / Spinel Tento prstýnek dělám na míru každého z vás, napište mi prosím na konec objednávky do kolonky " Doplňující informace" obvod Vašeho prstu. Děkuji. Prstýnek lze nosit i jako menší na prvním dílku prstu.

ATUA.simple

ATUA.simple

Tento náramek je vyroben z kamenů Spinel a Granát. Stahovací šňůrka. Materiál: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Granát / Spinel Dostupnost 1 týden Vyrobeno s čistým svědomím v České republice.

KARA.simple

KARA.simple

Tento náramek je vyroben z kamene Křišťál a malé kuličky Růžového opálu. Stahovací šňůrka. Velikost prostřední pozlacené kuličky je 4mm. Přívěsek z Opálu má 4 mm. Materiál: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Křišťál / Růžový Opál

LIAN.simple

LIAN.simple

Tento náramek je vyroben z kamene Citrín a malé kuličky Měsíčního kamene. Stahovací šňůrka. Velikost prostřední pozlacené kuličky je 4mm. Přívěsek z Měsíčního kamene má 4 mm. Materiál: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Citrín / Měsíční kámen Dostupnost 1 týden

LUNA

LUNA

Tento náhrdelník je vyroben z kamene Růžový opál. Délka řetízku je 40 cm. Velikost kamínků Opálu je 4 mm. Na náhrdelníku je 15 kamínků Opálu. Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Růžový opál Pokud budete chtít řetízek delší, napište mi, prosím, poznámku na konec objednávky. Děkuji.

LUNA.simple

LUNA.simple

Tento náramek je vyroben z kamenů Růžový Opál a Citrín. Šňůrka je stahovací. Velikost kamínků Opálu je 4 mm. Materiál:stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Růžový Opál / Citrín

MĀIA.long

MĀIA.long

Tento náhrdelník je vyroben z kamene Granát. Délka řetízku je 40 cm. Délka k přívěsku je 3 cm. Velikost lůžka přívěsku je 8 mm.Délku lze na přání zákazníka upravit. Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / granát Dostupnost 1 týden Vyrobeno s čistým svědomím v České republice.

MĀIA.ruby

MĀIA.ruby

Tento náhrdelník je vyroben z kamene Granát a Rubín. Délka řetízku je 45cm. Velikost lůžka přívěsku je 8 mm. Velikost kamínku rubín je 2mm. Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / granát / rubín Dostupnost 1 týden Vyrobeno s čistým svědomím v České republice.

Moan.simple

Moan.simple

Tento náramek je vyroben z kamene Morganit, Říční perly a Měsíčního kamene. Stahovací šňůrka. Přívěsek z Měsíčního kamene má 4 mm. Materiál: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Morganit / Říční perla/ Měsíční kámen

Moon

Moon

Náramek je vyroben z Měsíčního kamene a je doplněn o stříbrnou pozlacenou kuličku. Velikost kamínků je 2mm. Materiál: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Měsíční kámen Náramek je navlečen na pružence. Náramek dělám na míru každého z Vás. Napište mi prosím do kolonky "Doplňující informace" obvodem Vašeho zápěstí. Děkuji.

MOON.long

MOON.long

Tento náhrdelník je vyroben z kamene Měsíční kámen. Délka řetízku je 50 cm a dolů 5 cm. Velikost kamínků Měsíčního kamene je 4 mm. Na náhrdelníku je 23 kamínků Měsíčního kamene. Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Měsíční kámen Pokud budete chtít řetízek delší či kratší, napište mi, prosím, poznámku na konec objednávky. Děkuji.

MOON.simple

MOON.simple

Náušnice jsou vyrobeny z Měsíčního kamene. Velikost kamínků je 1 cm. Materiál: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Měsíční kámen Dostupnost 1 - 2. týden Vyrobeno s čistým svědomím v České republice.

Náhrdelník s perlou

Náhrdelník s perlou

Tento řetízek je vyroben z těchto materiálů: - říční perla - stříbrný přívěsek - stříbrný dvoj řetízek

Náramek "meditace"

Náramek "meditace"

Tento náramek je vyroben z těchto materiálů: - kunzit - křišťál - záhněda - stříbro pozlacené - hnědá šňůrka Šňůrka je stahovací. Na všechny typy zápěstí.

Náramek Akvamarín a pozlacené stříbro

Náramek Akvamarín a pozlacené stříbro

Tento náramek je vyroben z těchto materiálů: - Akvamarín - pozlacené stříbro - zlatá šňůrka Šňůrka je stahovací.

Náramek ametyst a stříbro

Náramek ametyst a stříbro

Tento náramek je vyroben z těchto materiálů: - ametyst - stříbro - bílá šňůrka Velikost stříbrného lůžka je 8mm.

Náramek křišťál a pozlacené stříbro

Náramek křišťál a pozlacené stříbro

Tento náramek je vyroben z těchto materiálů: - křišťál - stříbrné pozlacené lůžko 6mm vyplněné křišťálem - stříbro pozlacené - hnědá šňůrka Šňůrka je stahovací, na všechny typy zápěstí.

Náramek Labradorit a pozlacené stříbro

Náramek Labradorit a pozlacené stříbro

Tento náramek je vyroben z těchto materiálů: - labradorit - stříbrné pozlacené lůžko 6mm - tmavě hnědá šňůrka Šňůrka je stahovací.

Náramek Olivín a pozlacené stříbro

Náramek Olivín a pozlacené stříbro

Tento náramek je vyroben z těchto materiálů: - olivín - pozlacené stříbrné lůžko 6mm - tmavě hnědá šňůrka Šňůrka je stahovací, je vhodná na každé zápěstí.

Náramek pyrit a perla

Náramek pyrit a perla

Tento náramek je vyroben z těchto materiálů: - říční perla - pyrit - pozlacené stříbro

Náramek pyrit a perla 2

Náramek pyrit a perla 2

Tento náramek je vyroben z těchto materiálů: - říční perla - pyrit - pozlacené stříbro - tmavá šňůrka

Náramek záhněda a stříbro

Náramek záhněda a stříbro

Tento náramek je vyroben z těchto materiálů: - záhněda - stříbrné lůžko a stříbro - bílá šňůrka Velikost stříbrného lůžka je 6 mm.

Náušnice BOHO růženín

Náušnice BOHO růženín

Tyto náušnice jsou vyrobeny z těchto materiálů: - pozlacené stříbro - raw růženín

Obraz dívka I.

Obraz dívka I.

Tisk na fotopapír/velikost rámu 50x70 Toto je má autorská fotografie. Vždy tisknu jen jeden tisk, a tím pádem je každý tento obraz originál. Více informací o mé práci naleznete na www.tepphoto.cz nebo na www.teravia.cz

množství: 1
Obraz květina I.

Obraz květina I.

Tisk na fotopapír/velikost rámu 32x32 Toto je má autorská fotografie. Vždy tisknu jen jeden tisk, a tím pádem je každý tento obraz originál. více informací o mé práci naleznete na www.tepphoto.cz nebo na www.teravia.cz

množství: 1
Obraz květina II.

Obraz květina II.

Tisk na fotopapír/velikost rámu 50x70 Toto je má autorská fotografie. Vždy tisknu jen jeden tisk, a tím pádem je každý tento obraz originál. Více informací o mé práci naleznete na www.tepphoto.cz

množství: 1
Obraz květina III.

Obraz květina III.

Tisk na fotopapír/velikost rámu 32x32 Toto je má autorská fotografie. Vždy tisknu jen jeden tisk, a tím pádem je každý tento obraz originál. Více informací o mé práci naleznete na www.tepphoto.cz nebo na www.teravia.cz

množství: 1
Pearl.ring

Pearl.ring

Řetízkový prstýnek. Tento prstýnek je vyroben ze říční perličky. Velikost perličky je 4 - 6 mm. Materiál: stříbro 925/1000 / říční perla Tento prstýnek dělám na míru každého z vás, napište mi prosím na konec objednávky do kolonky " Doplňující informace" obvod Vašeho prstu. Děkuji. Prstýnek lze nosit i jako menší na prvním dílku prstu.

PULA.simple

PULA.simple

Tento náramek je vyroben z kamene červený Korál. Stahovací šňůrka. Velikost prostřední pozlacené kuličky je 3mm. Materiál: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / červený Korál Dostupnost 1 týden Vyrobeno s čistým svědomím v České republice.

PURA.hand

PURA.hand

Tento řetízek na ruku je vyroben z kamene Ametyst. Velikost kamínků Ametystu je 2mm. Délka řetízku dle Vašich rozměrů. Tento náramek dělám na míru každého z vás, napište mi prosím na konec objednávky do kolonky " Doplňující informace" obvod Vašeho zápěstí, obvod prstu a délku od kloubu zápěstí po kloub pod prstem. Děkuji. Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / 10 kamínků Ametystu Dostupnost 1 týden

PURA.lila

PURA.lila

Tento náhrdelník je vyroben z kamene Ametyst. Délka řetízku je 50 cm a 10 cm. Velikost kamínků Ametystu je cca 6mm. Na náhrdelníku je 27 kamínků. Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / Ametyst Vyrobeno s čistým svědomím v České republice.

PURA.simple

PURA.simple

Tento náramek je vyroben z kamenů Ametyst a Labradorit. Šňůrka je stahovací. Velikost kamínků Labradoritu je 4 mm. Materiál: stříbro 925/1000 / Ametyst / Labradorit

RĀVI.double

RĀVI.double

Tento svoje náhrdelník je vyroben z kamenů Morganit a Citrín. Délka horního řetízku je 40 cm a délka spodního řetízku je 56 cm. Materiál: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Morganit / Citrín Vyrobeno s čistým svědomím v České republice.

Rāvi.simple

Rāvi.simple

Tento náramek je vyroben z kamenů Citrín a Morganit. Stahovací šňůrka. Materiál: stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Citrín / Morganit

RUBY

RUBY

Tento náramek je vyroben z těchto materiálů: - rubín - stříbro Velikost kamínků rubínu je 2mm.

Stříbrné pozlacené náušnice Olivín

Stříbrné pozlacené náušnice Olivín

Tyto náušnice jsou vyrobeny z těchto materiálů: - stříbro pozlacené - kámen olivín Velikost lůžka náušnic je 6mm.

Stříbrný náramek Spinel

Stříbrný náramek Spinel

Tento náramek je vyroben z těchto materiálů: - spinel - stříbro a stříbrný drát Velikost kamínků je 2mm.

Stříbrný prsten Růženín

Stříbrný prsten Růženín

Tento prsten je vyroben z těchto materiálů: - růženín - stříbro Velikost stříbrného lůžka na prstenu je 8mm. Kousky růženínu jsou vloženy do lůžek na stříbrném prstenu.

Stříbrný prsten Záhněda

Stříbrný prsten Záhněda

Tento prsten je vyroben z těchto materiálů: - záhněda - stříbro One size Až do velikosti 59.

Stříbrný řetízek Spinel

Stříbrný řetízek Spinel

Tento řetízek je vyroben z těchto materiálů: - spinel - stříbrný řetízek - stříbrné kroužky

TAIA.simple

TAIA.simple

Tento náramek je vyroben z kamenů Růžový Opál a Pyrit. Šňůrka je stahovací. Materiál:stříbro 925/1000 / pozlaceno 24K zlatem / Růžový Opál / Pyrit Dostupnost 1 týden Vyrobeno s čistým svědomím v České republice.

Troj náhrdelník Jin Jang

Troj náhrdelník Jin Jang

Tento řetízek je vyroben z těchto materiálů: - bílá říční perla - tmavá říční perla - stříbrný díl - stříbrný řetízek

Turmalínový set

Turmalínový set

Tento stříbrný set je vyroben z těchto materiálů: - turmalín - stříbro Náramek je velikostně nastavitelný. Velikost stříbrného lůžka u náušnic je 6mm. Lze zakoupit i zvlášť. Cena je uvedena za celý set.

WAIA.long

WAIA.long

Tento náhrdelník je vyroben z kamene Akvamarín. Délka řetízku je 40 cm. Délka k přívěsku je 3 cm. Velikost lůžka přívěsku je 8 mm. Délku lze na přání zákazníka upravit. Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / Akvamarín Dostupnost 1 týden Vyrobeno s čistým svědomím v České republice.

WAIA.moon

WAIA.moon

Tento náhrdelník je vyroben z kamene Akvamarín a z malinké kuličky Měsíčního kamene. Délka řetízku je 45 cm. Velikost lůžka přívěsku je 8 mm. Velikost korálku Měsíčního kamene je 2 mm. Materiál řetízku: stříbro 925/1000 / Akvamarín / Měsíční kámen Dostupnost 1 týden Vyrobeno s čistým svědomím v České republice.

Ženství

Ženství

Šňůrkový náramek - bílá perla - raw křišťál - růženín - stříbro

Jak zakoupit

Šperky a obrazy můžete zakoupit buď formou kontaktního formuláře zde nebo na mém e-shopu www.teravia.cz, Facebooku či Instagramu. Naleznete mě tam pod jménem Terāvia a @teravia_shop.

Objednávka

Vyberte produkty výše do objednávky tlačítkem "Mám zájem".

přepočítat

Cena celkem: 0