U Berounky.info U Berounky info

Nože TrioMetio

Nůž je pro mě nástroj, který mi od malička zjednodušuje život a umožňuje vytvářet spoustu zajímavých a užitečných věcí. Chtěl jsem se naučit nože nejen používat, ale i jim porozumět. A tak jsem se jako malý vrhnul do výroby prvního nože z hliníkové trubky. Asi tušíte, že moc funkční to nebylo. Tak jsem se začal věnovat materiálům, výrobním postupům a tvarům, abych další nože udělal lepší. Nakonec jsem se dopracoval k nerezovým práškovým ocelím kaleným ve vakuu, exotickému dřevu z celého světa, mamutím stoličkám a dokonce i k meteoritu. To vše zabalím do funkční geometrie ostří, přidám trošku ladných linií a nůž je na světě.
Dělám nože pro radost a chci, aby každý kus byl něčím originální, zajímavý pro svého majitele a aby co nejlépe plnil svůj zamýšlený účel. Pokud přemýšlíte o nějakém netradičním noži nebo dokonce noži na míru mohl bych být váš člověk.
více na www.triometio.cz/noze/ nebo v galerii www.triometio.cz/galerienoze/

Kuchyňák

Kuchyňák

Kuchyňské nože podle účelu využití a designových preferencí. K noži vyrobím i stojan :) Cena je podle použitých materiálů v rozmezí od 5 do 8 tisíc.

Prcek

Prcek

Ideální velikost na každodenní nošení. Podobné prcky dělám s velice agresivním ostřím a rád si vyhraju s rukojetí a přidávám spešl materiály. Cena je podle použitých materiálů v rozmezí od 4 do 6 tisíc.

Střední pracant

Střední pracant

Pokud jako já rádi trávíte čas v přírodě a tak dělám i nože středních rozměrů. Pracanty na ořezání klacíku na buřty, vyřezávání a podobné srandy. Cena je podle použitých materiálů v rozmezí od 5 do 7 tisíc.

Jak zakoupit

Nechci dělat nože jako na běžícím pásu a tak nemám moc nožů v zásobě. Nejraději je dělám na zakázku pro majitele, s kterým se můžu osobně setkat, probrat s ním co by se mu líbilo a podle toho udělat nůž na míru. Pokud by jste tedy měli o nějaký nůž zájem napište mi na mail nebo facebook (David Beneš) a pobavíme se o možnostech.

Objednávka

Vyberte produkty výše do objednávky tlačítkem "Mám zájem".

přepočítat

Cena celkem: 0