U Berounky.info U Berounky info

MYWINGS Backpack

MYWINGS je label originálních designových batohů. První kolekce je inspirovaná původními maskami mexických Mayů a západoafrickou kulturou Jorubů. Batohy jsou k dispozici v různých barevných a povrchových kombinacích - základní matná černá nebo lesklá bílá maska, vzácná lesklá černá s možností ručního sítotisku, luxusní povrchové pokovení zlatou, měsíční stříbrnou či titanovou barvou, nebo s ušlechtilou aplikací umělého semiše.
Veškeré části batohu i výrobní procesy jsou kvalitně zhotoveny v České republice. Značka MYWINGS si zakládá na spolupráci s českými řemeslnými dílnami.
Zájem o antropologii a cizí kultury, byly hlavními důvody mých opakovaných návštěv v mexickém regionu Quintana Roo, Yucatan a Chiapas, tedy místech, kde žije nejpočetnější zastoupení původních obyvatel Mexika, starověkých Mayů. Během jednoho večera, při hovoru s místním chico, odložili jsme "společenskou masku" a vzniklo přátelství mezi dvěma světy a mé fantazii narostla nová křídla "my wings".
Od této chvíle, v prosinci 2016, kolem půlnoci, ve městě Merida, na poloostrově Yucatan, započala cestu nová značka originálních batohů MYWINGS.

Jan Holeček
designer, producer, musician, ...
Karlická 1159 , Karlík 607017744 shop@mywings.design Web

batohy IYA

batohy IYA

Batoh určený výhradně ženám. Protáhlý tvar dokonale podpoří vaši postavu a přirozené ženské křivky. Inspirace subsaharskou kulturní oblastí Jorubů. Název v jorubštině znamená Matka, rozuměj prvotní žena či matka rodu. Ceny od 3.900,-Kč

batohy JAGUNJAG

batohy JAGUNJAG

Největší batoh v nabídce, navíc polstrovaná druhá kapsa vhodná pro notebook (až do velikosti 15"). Inspirace africkou maskou z nejpočetnějšího kulturního etnika subsaharské afriky Jorubů, z oblasti dnešní Mali. Vzhled i sám název napovídá, že se jedná o Bojovníka (jagunjagun v jorubštině znamená válečník). Ceny od 3.900,-Kč

batohy MAYAB

batohy MAYAB

Nejprodávanější druh, univerzální rozměry batohu jsou vhodné pro ženy, muže i děti školního věku. Inspirováno tradiční karnevalovou maskou z jihozápadní oblasti Mexika. Název Mayab se dá volně přeložit jako "magická země Mayů". Ceny od 2.900,-Kč

batohy MONO

batohy MONO

Nejmenší batoh je vhodný pro děti předškolního věku. Tvar odkazuje k mexické animistické masce Opice (španělsky mono), přesněji Vřešťana, vyskytujícího se právě v deštných lesích střední a jižní Ameriky. Cena 2.500,-Kč

Jak zakoupit

Vyberte si z nabídky batohů ten, který se vám nejvíc líbí.
Veškeré batohy aktuálně skladem najdete na webu:www.mywings.design (česká verze: cs.mywings.design). Pod záložkou PRODUCT GALLERIES (respektive GALERIE/AKTUÁLNÍ NABÍDKA).

Pro objednávku batohu stačí napsat email, zprávu SMS, na Facebook nebo Instagram (můžete i zavolat).

Po vzájemné dohodě si batoh můžete vyzvednout osobně u mě v Karlíku, nebo se potkáme někde poblíž U Berounky. Předání je možné i v Praze nebo zaslání na dobírku. Poštovné je zdarma.
Do 14 dnů můžete nepoškozené zboží bez důvodu vrátit zpět.