U Berounky.info U Berounky info

Lampy z pryskyřice

Dobrý den,

Vyrábím lampy v kombinaci dřeva a pryskyřice různých typů a velikostí. Patřím mezi pár výrobců na světě, co to mají jako hlavní činnost. V evropě je nás asi šest. Lampy jsou velmi specifické a každý kus je originál. Snažím se najít nejlepší variantu dle zákazníkova přání a tu následně vyrobit. Lamp je nekolik typu a velikosti jsou od 30 cm do 150 cm, napajení je na 12V a veškeré osvětlení je vyměnitelné. Základ pro výrobu je pro mne individuální domluva s každým klientem.

Jan D.
Řevnice 773 933 752 jandezort@seznam.cz

Dubová lampa s pryskyřicí

Dubová lampa s pryskyřicí

Dubová lampa s pryskyřicí ve svém středu. Tělo lampy je ze skládaného dubu, střed lampy je vyplněn čirou pryskyřicí, velikost v základní verzi je cca 40 cm. Napájení 12V. V případě zájmu se dá lampa podbarvit, jinak je použita čirá pryskyřice. Tento model se dá upravovat na velikosti až k 150 cm. Vše je řešeno individuálně se zákazníkem.

Lampa ze dřeva a pryskyřice

Lampa ze dřeva a pryskyřice

Lampička je v základní velikosti kolem 35 cm se zakladnou 10x10 cm. Tělo lampy je z jednoho kusu starého vyžilého trámku a má různé kazy jako například suky. Pryskyřice je ve vrchní části lampy a je dle přání pigmentovaná. V tomto modelu jsou uměle vyvolané bubliny pro lepší vodní efekt. Napájení 12V. Další podrobnosti dle přání zákazníka po individuální domluvě.

Jak zakoupit

Vše je řešeno individuálně. Jak podoba, cena tak i předání

Objednávka

Vyberte produkty výše do objednávky tlačítkem "Mám zájem".

přepočítat

Cena celkem: 0