U Berounky.info U Berounky info

Hejblíkovic

Zábava, pohyb a učení v jednom
Příběh rodiny Hejblíkovic začal v rodinném centru Leťánek v Letech u Dobřichovic, kde se potkaly dvě maminky. Překladatelka Jitka a obchodní manažerka Renata. Obě vedly kroužky pro děti a obě narazily na to, že v češtině je málo písniček s pohybem, které děti nejen baví, ale také učí. Takové písničky jsou ale třeba v angličtině nebo v němčině. A tak začala Jitka skládat jejich české verze. Hned při prvním „uvedení“ v září 2014 slavily velký úspěch u dětí i rodičů. Ten způsobil, že se tři roky nato zrodili Hejblíkovic. Nabízejí dětem zábavu, pohyb a učení v jednom a dokáží je zvednout třeba od tabletu.

Hejblíkovic zábavné vybarvovánky s písničkami

Hejblíkovic zábavné vybarvovánky s písničkami

Plnotučná zábava pro děti od 2 let v dobách covidových i necovidových. Pojďte s námi zpívat, trochu se i hýbat, vybarvovat, počítat a hlavně se dozvídat o světě kolem nás. Moc rádi vám je předáme. Co najdete uvnitř vybarvovánek: 1) noty a texty k Hejblíkovic písničkám 2) pracovní listy s plnotučnou zábavou 3) vybarvovánku s originálním obrázkem 4) QR kódy, které vás navedou k Hejblíkovic klipům Nákupem vybarvovánek podpoříte další rozvoj našeho projektu. Děkujeme.

Jak zakoupit

Pokud se Vám nějaký z našich produktů líbí, prosíme o objednání přes objednávkový formulář nebo pište, volejte na uvedené kontakty.
Osobní předání je možné po předchozí domluvě.

Objednávka

Vyberte produkty výše do objednávky tlačítkem "Mám zájem".

přepočítat

Cena celkem: 0