U Berounky.info U Berounky info

DVOIKA

Ahoj milí sousedé, jsem výtvarnice a nadšená švadlenka. Na svém eshopu bych Vám chtěla nabídnout produkty z mé tvorby. Všechny Dvoika produkty vznikají v malém ateliéru a šicí dílně na Černolicích. Tvorbu si užívám od samotného návrhu motivu, jeho aplikaci na kvalitní material a kompletní ušití konečného produktu. Pod značkou Dvoika najdete trička a čepičky pro Vaše ratolesti, brože, klíčenky, i tak trochu jiné náhrdelníky a další úžasné maličkosti.
Hlavní 81 , Černolice 737553491 2dvoika@seznam.cz Web

Čepice a nákrčníky

Čepice a nákrčníky

Příjemné úpletové čepice a nákrčníky, vždy s originálními aplikacemi.

Doplňky

Doplňky

Doplňky pro Váš šatník. Brože, přívěsky ke klíčům a trochu jiné náhrdelníky. Doplňky jsou kombinací materiálů - kůže, koženky, plsti. Doplněno aplikacemi převážně v geometrických tvarech.

DYI sety

DYI sety

Sekce vystřihnout a sešít je jak dělaná pro ty, kteří by si rádi vytvořili něco originálního a to vlastníma rukama. Pod vedením kreativního setu vznikne designový předmět k ozdobení vašeho šatníku nebo domácnosti.

Nažehlovačky

Nažehlovačky

Hledáte způsob jak zajímavě ozdobit své oblečení, nebo rádi šijete svým dětem originální kousky. Zde najdete efektní doplněk. Reflexní varianty zvyšují bezpečnost v silničním provozu. Nažehlovačky také elegantně zakryjí drobné dírky a flíčky.

Trička

Trička

Naše trička jsou šita s láskou v Česku a jsou doplněna autorskou aplikací.

Jak zakoupit

Na eshopu Dvoiky vše v pohodlí nakoupíte :)
Pokud budete mít zájem na osobním předání na Černolicích nebo v blízkém okolí, napište mi do zpráv u objednávky. Případně se mi ozvěte na email.
Také mne a mé výrobky můžete potkat na různých trzích - pro info sledujte naše fb stránky.