U Berounky.info U Berounky info

Dřevořezba Černý dvůr

🌳 Jsme malá řezbářská dílna na kraji křivoklátských lesů. 🌳

💪 Zabýváme se ruční výrobou dřevěných dekoračních předmětů, kuchyňských a bytových doplňků, hraček a šperků. Žádná sériová výroba nebo spotřební zboží.
Chceme vytvářet výrobky, které jsou skutečně jedinečné a věříme, že to oceníte. 🤗

Rádi bychom vám touto cestou prezentovali svoji tvorbu. 💚

LŽÍCE 1ks klasik (třešeň)

LŽÍCE 1ks klasik (třešeň)

Jídelní LŽÍCE klasik s jednoduchým designem, ručně vyrobená z třešňového dřeva. Osobité kuchyňské ruční výrobky, které potěší zrak a zároveň plní praktickou funkci. Budou Vám často připomínat svou jedinečnost, protože jíst a vařit potřebujeme všichni. Lžíce jsou vyrobeny v malé sérii a jednotlivé kusy mají mezi sebou drobné rozdíly. Cena za 1 kus! Co je na fotce, to kupujete. Zakoupením našeho výrobku podporujete poctivou řemeslnou práci. PARAMETRY druh dřeva: třešeň délka: 19 cm, šířka: 4 cm hmotnost: 22 g ošetřeno: olivový olej výrobní technika: lžíce jsou ručně vyřezány dláty, poté dobroušeny Inspirace Použití praktické jako jídelní nástroj na studené i teplé pokrmy. Teplo i chlad dřevo příjemně pohltí a Vaše ústa přichází do kontaktu pouze s přírodními materiály. Dřevěné výrobky po kontaktu s potravinami je vhodné ručně omýt. Poté natřít rostlinným olejem a nechat zaschnout. Do myčky nepatří !

MÍSA (PODNOS) ručně vyřezaná (jasan) 50x15x3cm

MÍSA (PODNOS) ručně vyřezaná (jasan) 50x15x3cm

Podlouhlá ručně vyřezaná MÍSA (PODNOS) z jasanového dřeva. Otisky dlát na povrchu výrobku jsou příjemné na pohled i na dotyk a potvrzují ruční práci. Povrchová úprava přírodními materiály zvýrazňuje plnou barvu kresby dřeva. Mísa je vyrobena jako originální kus. Cena za 1 kus! Co je na fotce, to kupujete. Zakoupením našeho výrobku podporujete poctivou řemeslnou práci. PARAMETRY druh dřeva: jasan rozměr: 50 x 15 x 3 cm hmotnost: 740 g ošetřeno: olivový olej a včelí vosk výrobní technika: mísa je ručně vyřezaná dláty Inspirace Použití praktické na ovoce, zeleninu, ořechy, pečivo, cukroví, drobné předměty apod., servírování pokrmů nebo jako dekorace. Dřevěné výrobky po kontaktu s jídlem je vhodné ručně omýt. Poté natřít rostlinným olejem a nechat zaschnout. Do myčky nepatří !

MISKA hluboká (třešeň/dub) ∅12x10cm

MISKA hluboká (třešeň/dub) ∅12x10cm

Hluboká MISKA z třešňového dřeva s dubovou vložkou. Držíce dláta, odkrajujeme přebytečný materiál do dokonalého tvaru, aby z točícího kusu dřeva mohla vzniknout praktická věc. Povrchová úprava přírodními materiály zvýrazňuje plnou barvu kresby dřeva. Miska je vyrobena v malé sérii jako originální kus. Co je na fotce, to kupujete. Zakoupením našeho výrobku podporujete poctivou řemeslnou práci. PARAMETRY druh dřeva: dub / třešeň průměr: 12 cm, výška: 10 cm hmotnost: 270 g ošetřeno: olivový olej a včelí vosk výrobní technika: miska je ručně vytočená na soustruhu Inspirace Použití praktické na ovoce, zeleninu, ořechy, sušenky, cukroví, chipsy, sypké hmoty, drobné předměty apod. Dřevěné výrobky po kontaktu s jídlem je vhodné ručně omýt. Poté natřít rostlinným olejem a nechat zaschnout. Do myčky nepatří !

MISKA jídelní (ořech) ∅18cm

MISKA jídelní (ořech) ∅18cm

Hluboká jídelní MISKA z ořechového dřeva. Držíce dláta, odkrajujeme přebytečný materiál do dokonalého tvaru, aby z točícího kusu dřeva mohla vzniknout praktická věc. Povrchová úprava přírodními materiály zvýrazňuje plnou barvu kresby dřeva. Miska je vyrobena jako originální kus. Co je na fotce, to kupujete. Zakoupením našeho výrobku podporujete poctivou řemeslnou práci. PARAMETRY druh dřeva: dub průměr: 18 cm, výška: 5 cm hmotnost: 270 g ošetřeno: olivový olej a včelí vosk výrobní technika: misky jsou ručně vytočené na soustruhu Inspirace Použití praktické jako osobní miska na jídlo nebo na ovoce, zeleninu, ořechy, cukroví, drobné předměty apod. a také servírování pokrmů. Dřevěné výrobky po kontaktu s jídlem je vhodné ručně omýt. Poté natřít rostlinným olejem a nechat zaschnout. Do myčky nepatří !

MISKA jídelní hluboká (dub) ∅19cm

MISKA jídelní hluboká (dub) ∅19cm

Hluboká jídelní MISKA z dubového dřeva. Držíce dláta, odkrajujeme přebytečný materiál do dokonalého tvaru, aby z točícího kusu dřeva mohla vzniknout praktická věc. Povrchová úprava přírodními materiály zvýrazňuje plnou barvu kresby dřeva. Miska je vyrobena jako originální kus. Co je na fotce, to kupujete. Zakoupením našeho výrobku podporujete poctivou řemeslnou práci. PARAMETRY druh dřeva: dub průměr: 19 cm, výška: 6 cm hmotnost: 360 g ošetřeno: olivový olej a včelí vosk výrobní technika: misky jsou ručně vytočené na soustruhu Inspirace Použití praktické jako osobní miska na jídlo nebo na ovoce, zeleninu, ořechy, cukroví, drobné předměty apod. a také servírování pokrmů. Dřevěné výrobky po kontaktu s jídlem je vhodné ručně omýt. Poté natřít rostlinným olejem a nechat zaschnout. Do myčky nepatří !

MISKA malá/jídelní dětská (bříza) ∅11cm

MISKA malá/jídelní dětská (bříza) ∅11cm

Malá MISKA jednoduchého tvaru z březového dřeva. Možno použít jako jídelní pro děti. Držíce dláta, odkrajujeme přebytečný materiál do dokonalého tvaru, aby z točícího kusu dřeva mohla vzniknout praktická věc. Povrchová úprava přírodními materiály zvýrazňuje plnou barvu kresby dřeva. Miska je vyrobena jako originální kus. Co je na fotce, to kupujete. Zakoupením našeho výrobku podporujete poctivou řemeslnou práci. PARAMETRY druh dřeva: bříza průměr: 10 cm, výška: 4 cm hmotnost: 150 g ošetřeno: olivový olej a včelí vosk výrobní technika: miska je ručně vytočená na soustruhu Inspirace Použití praktické na porci jídla pro děti, salát, kompot, přílohy, ořechy, cukroví, sušenky, chipsy, sypké hmoty, drobné předměty apod. Dřevěné výrobky po kontaktu s jídlem je vhodné ručně omýt. Poté natřít rostlinným olejem a nechat zaschnout. Do myčky nepatří !

MÝDLENKA MUŠLE (lípa)

MÝDLENKA MUŠLE (lípa)

Praktická MÝDLENKA s odtokem ve tvaru MUŠLE, ručně vyřezaná z lipového dřeva. Řemeslné výrobky mohou mít i širokosáhlejší rozměr než osobní. V souladu s tím vytváříme předměty, které jsou nejen k potěšení člověka. Věci denní potřeby, které spojují tradici se současností. Původ a prostý okamžik. Mýdlenky jsou vyrobeny v malé sérii a jednotlivé kusy mají mezi sebou drobné rozdíly. Cena za 1 ks ! Zakoupením našeho výrobku podporujete poctivou řemeslnou práci. PARAMETRY druh dřeva: lípa rozměr: 12 x 10 x 2 cm hmotnost: 80 g ošetřeno: olivový olej a včelí vosk výrobní technika: mýdlenky jsou ručně vyřezány dláty Inspirace Praktické využití jako doplňek v koupelně na odkládání mýdel, kartáčů na ruce nebo jako doplňek v kuchyni na odkládání houbiček na nádobí, drátěnek apod. Výrobky je vhodné občas ručně omýt, poté natřít rostlinným olejem a nechat zaschnout. Tímto opatřením si lépe zachovají svůj lesk a plnou barvu.

NABĚRAČKA 1ks klasik (bříza)

NABĚRAČKA 1ks klasik (bříza)

Polévková NABĚRAČKA klasik s jednoduchým designem, ručně vyrobená z březového dřeva. Osobité kuchyňské ruční výrobky, které potěší zrak a zároveň plní praktickou funkci. Budou Vám často připomínat svou jedinečnost, protože jíst a vařit potřebujeme všichni. Naběračky jsou vyrobeny v malé sérii a jednotlivé kusy mají mezi sebou drobné rozdíly. Cena za 1 kus! Co je na fotce, to kupujete. Zakoupením našeho výrobku podporujete poctivou řemeslnou práci. PARAMETRY druh dřeva: bříza délka: 30 cm, šířka: 7 cm hmotnost: 80 g objem: 1 dcl ošetřeno: olivový olej výrobní technika: naběračky jsou ručně vyřezány dláty, poté dobroušeny Inspirace Použití praktické jako naběračka na polévky, omáčky, přílohy a nápoje. Dřevo nepoškozuje Vaše nádobí. Pro lepší zachování barvy a vlastností dřeva doporučujeme nenechávat po delší dobu ponořené v jídle a nápojích. Běžně jako jakékoliv dřevěné výrobky. Dřevěné výrobky po kontaktu s potravinami je vhodné ručně omýt. Poté natřít rostlinným olejem a nechat zaschnout. Do myčky nepatří !

Jak zakoupit

Zboží můžete zakoupit na našem e-shopu.

Nebo nás můžete oslovit prostřednictvím 🟢 mailu nebo 🟢 kontaktního formuláře na e-shopu.

💚 Rádi přijímáme výzvy, proto se na nás můžete obrátit, pokud chcete vyrobit něco na přání. 💚