U Berounky.info U Berounky info

Cykloservisy

Cykloservisy

Jarní prázdniny jsou u konce, i když spousta z nás ještě lyže dozadu do garáže neuklízí, už je třeba začít myslet na začátek cyklistické sezony. Jakmile vykoukne sluníčko, cyklostezky kolem Berounky se začínají plnit bruslaři, koleběžkami a především koly. Minulý rok jsem si říkala, že by si mé kolo zasloužilo dát před sezónou trošku do pucu a zašla jsem do nově otevřeného cykloservisu, byl přelom dubna a května a v servisu mi bylo řečeno, že mají nejbližší volný termín v srpnu. Proto doporučuji neotálet a objednat své kolo co nejdříve. A kde?

V okolí najdete nespočet možností, od profesionálních větších servisů po nadšené “garážníky”. A protože právě oni nemají po okolí velké bilboardy a inzerci v místních plátcích, ráda se o nich zmíním právě tady.

Většina cykloservisů nabízí servisní balíčky, od základních po profi. Jste "looser", který popojíždí jen ke Kocourovi a zpátky? Fixbike v Letech nabízí servis přímo pro Vás! A samozřejmě další balíčky, dle ročního nájezdu. Honza si pro vaše kolo může přijet, a po servisu vám ho zase přijede domů.

V Dobřichovicích je od minulé sezóny otevřena KoloMotiva, které se stala velmi oblíbených servisem s přátelským přístupem. Tady si můžete půjčit i elektrokolo.

Nejen servis, ale i prodejnu, půjčovnu a bazar kol nabízí mokropeská Cyklostodola.

Předsezónní wellness pro Vaše kolo, případně jeho celou přestavbu, zajistí pan Kramata v Zadní Třebani.

A v poslední řadě určitě nemůžeme opomenout stálici místních cykloservisů a to je Štorek v Řevnicích.

Tak myslete na své jednostopé milláčky a dopřejte jim před sezónou ještě trochu lásky a péče od jednoho z místních cyklonadšenců, ať vás na první jarní projížďce nenechají někde ve štychu.

4.3. 2019, Petra