U Berounky.info U Berounky info

Aroma Squad

Značka Aroma Squad vznikla z lásky k vůním, z respektu k přírodě a z chuti spojit ty nejlepší ingredience, nápady a touhy a dát jim fyzickou podobu, která potěší ducha i tělo.
~ Aroma Squad ~

• vůně
• tradice
• rituály
• harmonie
• sebeláska

Šetrně k přírodě 🌿
S láskou k vám 🤍
Za mlýnem , Dobřichovice 602643433 info@beadybelle.cz

Aromadifuzér

Aromadifuzér

/LEVANDULE/ Ekologicky šetrný aroma difuzér je to nejlepší, co můžete sobě a vašemu prostoru dopřát. Šetrné složení k přírodě a vychytaný blend éterických olejů. Balení (100 ml) obsahuje 8 ratanových tyčinek. Ideální přírodní materiál, který díky kanálkům ve stonku umožňuje vůni lépe proniknout do prostoru.

Aromadifuzér

Aromadifuzér

/COTTON • CLUB/ Ekologicky šetrný aroma difuzér s teplými podtóny vanilky, pačuli, ambry a mimózy. Voní jako hřejivé paprsky na tváři a čerstvě vyprané prádlo. Šetrné složení k přírodě a vychytaný blend éterických olejů. Balení (100 ml) obsahuje 8 ratanových tyčinek. Ideální přírodní materiál, který díky kanálkům ve stonku umožňuje vůni lépe proniknout do prostoru..

Krystalový olej Harmonie

Krystalový olej Harmonie

Vonné oleje jsou úžasným multifunkčním společníkem. Provoní, osvěží, povzbudí, uklidní. Základem esenciálních olejů je mandlový olej. Je vhodný i na velmi citlivou pokožku (dokonce i tu dětskou), vyživuje, zvláčňuje, regeneruje a uzamyká v ní hydrataci. Přesto, že je velmi vyživující a promašťuje, je vhodný i na mastnou pokožku. Verze Harmonie obsahuje esenciální oleje z levandule, vanilky a neroli. Složení působí jemně a uklidňuje. Příjemná levandule je doplněná nasládlou vůní vanilky a olejíček tak utiší smysly i těm nejmenším. Olej je doplněn o úlomky ametystu, které umocňují celkový účinek produktu. Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje.

Krystalový olej Láska

Krystalový olej Láska

Vonné oleje jsou úžasným multifunkčním společníkem. Provoní, osvěží, povzbudí, uklidní. Základem esenciálních olejů je mandlový olej. Je vhodný i na velmi citlivou pokožku (dokonce i tu dětskou), vyživuje, zvláčňuje, regeneruje a uzamyká v ní hydrataci. Přesto, že je velmi vyživující a promašťuje, je vhodný i na mastnou pokožku. Růže je uklidňujícím prostředkem při pocitech úzkosti, nespavosti a bušení srdce. Pomáhá hojit nejen tělo ale i emocionální rány na duši. Říká se, že navrací harmonii, ženskost a přirozenost. Svou jemnou silou účinně dezinfikuje a uklidňuje zanícené sliznice dýchacích cest i trávicího traktu. Posiluje srdce a její jedinečná vůně celkově harmonizuje psychiku. Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce.

Krystalový olej Radost

Krystalový olej Radost

Vonné oleje jsou úžasným multifunkčním společníkem. Provoní, osvěží, povzbudí, uklidní. Základem krystalových olejů je mandlový olej. Je vhodný i na velmi citlivou pokožku (dokonce i tu dětskou), vyživuje, zvláčňuje, regeneruje a uzamyká v ní hydrataci. Přesto, že je velmi vyživující a promašťuje, je vhodný i na mastnou pokožku. Verze Radost obsahuje esenciální oleje z jasmínu a bergamotu. Jasmín vyvolává pozitivní náladu a má antidepresivní účinky. Bývá označován za rostlinu radosti a lásky. Zlepšuje cirkulaci krve a dovede výrazně podpořit imunitní systém. Působí antioxidačně, odstraňuje z těla toxiny, snižuje hladinu cholesterolu a dokáže pomoci i s metabolismem. Ženy navíc ocení jeho pomoc při menstruačních bolestech, v období menopauzy. Avanturín je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energii.

Mýdlo Cotton Club

Mýdlo Cotton Club

Malé mýdýlko (50g) se zlatým práškem. Bez sulfátu a s kokosovým olejem. Sametová vůně vanilky, pačuli a ambry. INCI Names: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxides CAS Numbers: 12001-26-2, 13463-67-7, 20344-49-4, 1309-37-1 INCI Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Glyceryl Mono Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Cocos Nucifera (coconut) Oil, Sodium Thiosulphate, Sodium Citrate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Trisodium Sulfosuccinate, Titanium Dioxide.

Stojánek na vonné tyčinky

Stojánek na vonné tyčinky z jemného mořského písku s perletí.

Stojánek na vonné tyčinky

Stojánek na vonné tyčinky z jemně prosetého mořského písku s perletí

Jak zakoupit

Produkty můžete zakoupit zde, po zprávách, na Instagramu / Facebooku.

Pokud máte zvláštní přání, klidně cinkněte!

Objednávka

Vyberte produkty výše do objednávky tlačítkem "Mám zájem".

přepočítat

Cena celkem: 0