U Berounky.info U Berounky info

BeadyBelle

Na začátku to byl sen….

BeadyBelle není jen značka, je to životní styl. S láskou, péčí a citem vyráběné náramky z minerálů a polodrahokamů, krystalové aromaterapeutické oleje a produkty z řady Home & Deco.
Každý kus je mnohem více než obyčejný šperk a každý kámen má svůj vlastní příběh.
Jednotlivé minerály či polodrahokamy vždy vybíráme s určitým záměrem, tak aby na konci vznikl šperk, který svému nositeli přinese nejen radost, ale i originální poselství.
Náramky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších kamenů, perel a stříbrných nebo zlatých komponentů.
Brzy u nás najdete i prstýnky a difuzéry na ekologické bázi!
Neváhejte nás kontaktovat s vaším přáním, rádi ho zhmotníme.
Z lásky tým BeadyBelle
Za mlýnem , Dobřichovice 602643433 info@beadybelle.cz Web

Aromadifuzér

Aromadifuzér

/LEVANDULE/ Ekologicky šetrný aroma difuzér je to nejlepší, co můžete sobě a vašemu prostoru dopřát. Šetrné složení k přírodě a vychytaný blend éterických olejů. Balení (100 ml) obsahuje 8 ratanových tyčinek. Ideální přírodní materiál, který díky kanálkům ve stonku umožňuje vůni lépe proniknout do prostoru.

Aromadifuzér

Aromadifuzér

/COTTON • CLUB/ Ekologicky šetrný aroma difuzér s teplými podtóny vanilky, pačuli, ambry a mimózy. Voní jako hřejivé paprsky na tváři a čerstvě vyprané prádlo. Šetrné složení k přírodě a vychytaný blend éterických olejů. Balení (100 ml) obsahuje 8 ratanových tyčinek. Ideální přírodní materiál, který díky kanálkům ve stonku umožňuje vůni lépe proniknout do prostoru..

Krystalový olej Harmonie

Krystalový olej Harmonie

Vonné oleje jsou úžasným multifunkčním společníkem. Provoní, osvěží, povzbudí, uklidní. Základem esenciálních olejů je mandlový olej. Je vhodný i na velmi citlivou pokožku (dokonce i tu dětskou), vyživuje, zvláčňuje, regeneruje a uzamyká v ní hydrataci. Přesto, že je velmi vyživující a promašťuje, je vhodný i na mastnou pokožku. Verze Harmonie obsahuje esenciální oleje z levandule, vanilky a neroli. Složení působí jemně a uklidňuje. Příjemná levandule je doplněná nasládlou vůní vanilky a olejíček tak utiší smysly i těm nejmenším. Olej je doplněn o úlomky ametystu, které umocňují celkový účinek produktu. Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje.

Krystalový olej Láska

Krystalový olej Láska

Vonné oleje jsou úžasným multifunkčním společníkem. Provoní, osvěží, povzbudí, uklidní. Základem esenciálních olejů je mandlový olej. Je vhodný i na velmi citlivou pokožku (dokonce i tu dětskou), vyživuje, zvláčňuje, regeneruje a uzamyká v ní hydrataci. Přesto, že je velmi vyživující a promašťuje, je vhodný i na mastnou pokožku. Růže je uklidňujícím prostředkem při pocitech úzkosti, nespavosti a bušení srdce. Pomáhá hojit nejen tělo ale i emocionální rány na duši. Říká se, že navrací harmonii, ženskost a přirozenost. Svou jemnou silou účinně dezinfikuje a uklidňuje zanícené sliznice dýchacích cest i trávicího traktu. Posiluje srdce a její jedinečná vůně celkově harmonizuje psychiku. Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce.

Krystalový olej Radost

Krystalový olej Radost

Vonné oleje jsou úžasným multifunkčním společníkem. Provoní, osvěží, povzbudí, uklidní. Základem krystalových olejů je mandlový olej. Je vhodný i na velmi citlivou pokožku (dokonce i tu dětskou), vyživuje, zvláčňuje, regeneruje a uzamyká v ní hydrataci. Přesto, že je velmi vyživující a promašťuje, je vhodný i na mastnou pokožku. Verze Radost obsahuje esenciální oleje z jasmínu a bergamotu. Jasmín vyvolává pozitivní náladu a má antidepresivní účinky. Bývá označován za rostlinu radosti a lásky. Zlepšuje cirkulaci krve a dovede výrazně podpořit imunitní systém. Působí antioxidačně, odstraňuje z těla toxiny, snižuje hladinu cholesterolu a dokáže pomoci i s metabolismem. Ženy navíc ocení jeho pomoc při menstruačních bolestech, v období menopauzy. Avanturín je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energii.

Mýdlo Cotton Club

Mýdlo Cotton Club

Malé mýdýlko (50g) se zlatým práškem. Bez sulfátu a s kokosovým olejem. Sametová vůně vanilky, pačuli a ambry. INCI Names: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxides CAS Numbers: 12001-26-2, 13463-67-7, 20344-49-4, 1309-37-1 INCI Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Glyceryl Mono Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Cocos Nucifera (coconut) Oil, Sodium Thiosulphate, Sodium Citrate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Trisodium Sulfosuccinate, Titanium Dioxide.

Náhrdelník s černou perlou

Náhrdelník s černou perlou

Řetízek 14k rosegold goldfilled a černá říční perla. Neotřelá elegance. Řetízek je ke klíčním kostem a perla tak krásně vynikne i v menším výstřihu.

Naušničky Lapis Lazuli

Naušničky Lapis Lazuli

/moudrost, podvědomí, pravda/ Tento povznášející duchovní kámen je vhodný pro meditaci. Přináší totiž hluboký klid a působí proti depresím. Dodává odvahu a přináší poctivost a čestnost. Jako harmonizátor hrdelní čakry napomáhá k sebevyjádření bez lpění na kompromisech a odhaluje vnitřní pravdu. Zesiluje myšlenky a vnáší tak do nich jasný pohled. Stimuluje moudrost a dobrý úsudek a je tak ideálním kamenem pro psychology, novináře a vysoko postavené jedince. Znamení: Panna, Rak, Býk, Střelec, Váhy Element: voda Komponenty: mosaz pozlacená 14k zlatem

Jak zakoupit

Produkty můžete zakoupit zde, po zprávách, na Instagramu/FB nebo přímo na e-shopu.

Pokud máte zvláštní přání, klidně cinkněte!

Objednávka

Vyberte produkty výše do objednávky tlačítkem "Mám zájem".

přepočítat

Cena celkem: 0