U Berounky.info U Berounky info

Strom splněných přání 2020

Strom splněných přání 2020

V současné době nemůže projekt, ve kterém se kupují vánoční dárky dětem z dětského domova, proběhnout tradičně v restauraci Zámecký had v Dobřichovicích a proto máte letos možnost pomoct online.

O projektu

Projekt “Strom splněných přání” dělá Kristýna Pánková už od počátku vzniku restaurace Zámecký had. Tradičně si lidé prohlédli krásný vánoční stromek v restauraci a vzali si obálku s dopisem a přáním některého z dětí.

Jedná se o děti o které se stará OSPOD a o děti z Dětského domova Lety.

Pojďme jim i letos splnit ta nejtajnější vánoční přání. Většina z nich žije v dětském domově či neúplných rodinách a jejich finanční situace nedovoluje, aby jim je splnili jejich blízcí a udělali jim hezké Vánoce.

Splněno ❤️

Lidé od Berounky jsou skvělí! Všechna dětská přání se povedlo splnit a předat tak, aby je děti dostaly pod stromeček. Moc děkujeme!


fotografie z restaurace Zámecký had a z nakládání některých dárků pro odvoz

Letos i přes všechny překážky se opět podařilo díky vám udělat krásné vánoce více jak 70 dětem které to ve svém krátkém životě nemají lehké. Chtěla bych především poděkovat Petře a Lukášovi Váňovým bez jejich pomoci by se letošní strom splněných přání ani nemohl uskutečnit. Přeji všem klidné a požehnáne svátky. Kristýna Pánková


stromprani.uberounky.info

20.11. 2020, Lukáš
naposledy aktualizováno 1.1. 2021